Informace o dopravě

Objednejte v pracovní dny do 15:00 a objednávku Vám odešleme ještě ten den.

U objednávek nad 5 000 Kč je doprava ZDARMA pro všechny typy dopravy v rámci ČR.

Osobní odběr na prodejně ZDARMA.

Jako dopravce využíváme Českou poštu, kurýrní službu DPD a Zásilkovnu. Zboží expedujeme ten samý pracovní den, kdy je objednávka vytvořena a to do 15:00 hod. Každá zásilka je pečlivě zabalená tak, aby nedošlo k jakémukoli poškození zboží během přepravy. Zboží je i pojištěno proti ztrátě a poškození. Při převzetí si prosím vždy pečlivě překontrolujte, jestli zásilka není poškozena nebo nebyla během přepravy otevřená a případné zjištění ihned nahlaste doručovateli.

Česká pošta - Balíkovna

Česká pošta - Balíkovna: 47 Kč

Zásilka je odeslána do Vámi zvolené pobočky Balíkovny a je běžně k vyzvednutí následující pracovní den po odeslání. Na pobočce Balíkovny pouze nahlásíte kód, který obdržíte do emailu nebo SMS zprávy a následně Vám bude zásilka vydána. Aktuálně je možné si balík nechat poslat na více než 5 400 výdejen.

Česká pošta - Do ruky

Česká pošta - Do ruky: 89 Kč

Česká pošta garantuje dodání tohoto balíku následující pracovní den od podání. Zboží Vám bude dodáno na uvedenou adresu, pokud nebudete na adrese zastiženi, je možné si zboží vyzvednout do 7 dní na pobočce Vaší dodací pošty.

Česká pošta - Na poštu

Česká pošta - Na poštu: 89 Kč

Česká pošta garantuje dodání tohoto balíku následující pracovní den od podání na Vámi zvolenou pobočku České pošty. Balík zde bude uložený po dobu 7 dnů.

DPD kurýr

DPD kurýr: 89 Kč

DPD dodává zásilky následující pracovní den od podání (zboží obdržíte následující pracovní den po objednání). Řidič Vám před doručením zásilky pošle zprávu s informací o předpokládaném času doručení. Zásilka bude doručena na Vámi zadanou adresu a zboží uhradíte řidiči DPD v hotovosti a nebo platební kartou při dodání zásilky.

DPD pickup point

DPD pickup point: 49 Kč

Zásilka s doručením na pobočku DPD Pickup včetně výdejních boxů (DPD Box, Alzabox). Zásilka je na pobočce DPD Pickup uložena po dobu 7 dnů, v případě výdejního boxu až 48 hodin.

Elektronicky

Elektronicky: 0 Kč

Tento typ dopravy je určen pro zaslání dárkových poukazů v případě, že chcete mít poukaz u sebe co nejdříve. Pokud máte dostatek času a chcete mít poukaz vytištěný na kvalitním papíře, je možné si poukaz objednat a nechat dopravit jedním z nabízených dopravců.

Osobní odběr v Brně (ul. Lidická 40)

Osobní odběr v Brně (ul. Lidická 40): 0 Kč

Objednané zboží si můžete osobně vyzvednou na prodejně v Brně na ulici Lidická 40, poté co dostanete výzvu, že je pro Vás zboží přichystáno. Na prodejně je možné zboží uhradit v hotovosti nebo platební kartou.

Zásilkovna

Zásilkovna: 69 Kč

Zásilkovna garantuje dodání balíku následující pracovní den od podání. Zboží Vám bude zasláno na uvedenou pobočku v rámci celé ČR. V současné době je možné vybrat z více než 5 300 poboček. Pro ověření, kde se nachází Vaše nejbližší pobočka Zásilkovny navštivte tyto stránky (https://www.zasilkovna.cz/pobocky).

Zásilkovna SR

Zásilkovna SR: 89 Kč

Zásilku si můžete nechat poslat i do některé z poboček Zásilkovny na Slovensku. 98 % zásilek je možné vyzvednout následující pracovní den po podání zásilky. Zásilky poslané na dobírku uhradíte v hotovosti v EUR na Vámi zvoleném výdejním místě.