Informace o dopravě

Objednejte v pracovní dny do 15:00 a objednávku Vám odešleme ještě ten den.

U objednávek nad 5 000 Kč je doprava ZDARMA pro všechny typy dopravy v rámci ČR.

Osobní odběr na prodejně ZDARMA.

Jako dopravce využíváme Českou poštu, kurýrní službu DPD a Zásilkovnu. Zboží expedujeme ten samý pracovní den, kdy je objednávka vytvořena a to do 15:00 hod. Každá zásilka je pečlivě zabalená tak, aby nedošlo k jakémukoli poškození zboží během přepravy. Zboží je i pojištěno proti ztrátě a poškození. Při převzetí si prosím vždy pečlivě překontrolujte, jestli zásilka není poškozena nebo nebyla během přepravy otevřená a případné zjištění ihned nahlaste doručovateli.

Česká pošta - Balíkovna

Česká pošta - Balíkovna: 59 Kč

Zásilka je odeslána do Vámi zvolené pobočky Balíkovny a je běžně k vyzvednutí následující pracovní den po odeslání. Na pobočce Balíkovny pouze nahlásíte kód, který obdržíte do emailu nebo SMS zprávy a následně Vám bude zásilka vydána. Aktuálně je možné si balík nechat poslat na více než 5 400 výdejen.

Česká pošta - Doporučená zásilka

Česká pošta - Doporučená zásilka: 79 Kč

Zboží je odesláno jako doporučená zásilka. Dodací lhůta u tohoto typu zásilky je většinou 2-3 pracovní dní od podání. Tento typ je vhodný pro posílání balíčku s malými rozměry a nižší hodnotou, protože je zásilka pojištěna proti ztrátě nebo poškození pouze na částku 500 Kč.

Česká pošta - Do ruky

Česká pošta - Do ruky: 109 Kč

Česká pošta garantuje dodání tohoto balíku následující pracovní den od podání. Zboží Vám bude dodáno na uvedenou adresu, pokud nebudete na adrese zastiženi, je možné si zboží vyzvednout do 7 dní na pobočce Vaší dodací pošty.

Česká pošta - Na poštu

Česká pošta - Na poštu: 89 Kč

Česká pošta garantuje dodání tohoto balíku následující pracovní den od podání na Vámi zvolenou pobočku České pošty. Balík zde bude uložený po dobu 7 dnů.

DPD kurýr

DPD kurýr: 89 Kč

DPD dodává zásilky následující pracovní den od podání (zboží obdržíte následující pracovní den po objednání). Řidič Vám před doručením zásilky pošle zprávu s informací o předpokládaném času doručení. Zásilka bude doručena na Vámi zadanou adresu a zboží uhradíte řidiči DPD v hotovosti a nebo platební kartou při dodání zásilky.

DPD pickup point

DPD pickup point: 49 Kč

Zásilka s doručením na pobočku DPD Pickup včetně výdejních boxů (DPD Box, Alzabox). Zásilka je na pobočce DPD Pickup uložena po dobu 7 dnů, v případě výdejního boxu až 48 hodin.

Elektronicky

Elektronicky: 0 Kč

Tento typ dopravy je určen pro zaslání dárkových poukazů v případě, že chcete mít poukaz u sebe co nejdříve. Pokud máte dostatek času a chcete mít poukaz vytištěný na kvalitním papíře, je možné si poukaz objednat a nechat dopravit jedním z nabízených dopravců.

Osobní odběr v Brně

Osobní odběr v Brně: 0 Kč

Objednané zboží si můžete osobně vyzvednou na prodejně v Brně na ulici Lidická 40, poté co dostanete výzvu, že je pro Vás zboží přichystáno. Na prodejně je možné zboží uhradit v hotovosti nebo platební kartou.

Zásilkovna

Zásilkovna: 69 Kč

Zásilkovna garantuje dodání balíku následující pracovní den od podání. Zboží Vám bude zasláno na uvedenou pobočku v rámci celé ČR. V současné době je možné vybrat z více než 5 300 poboček. Pro ověření, kde se nachází Vaše nejbližší pobočka Zásilkovny navštivte tyto stránky (https://www.zasilkovna.cz/pobocky).

Zásilkovna SR

Zásilkovna SR: 89 Kč

Zásilku si můžete nechat poslat i do některé z poboček Zásilkovny na Slovensku. 98 % zásilek je možné vyzvednout následující pracovní den po podání zásilky. Zásilky poslané na dobírku uhradíte v hotovosti v EUR na Vámi zvoleném výdejním místě.