Obrázek
  • Obrázek
  • Obrázek (1)
Item 1 of 2

Xiaomi HuoHou Electric Wine Opener Black

4x

Otevírání láhve vína nebylo nikdy snazší. S touto elektrickou vývrtkou se vám to podaří během několika málo sekund. Oceníte ji nejen během posezení s přáteli, kdy se stane předmětem pozornosti. Ale i během vaření, kdy nemusíte řešit, od čeho máte ruce a láhev vína otevřete během malé chvíle.

Poslední kus
1 190 Kč 984 Kč bez DPH
Přidat do porovnání Kód produktu: XMHHEWOB

Díky elektrické vývrtce Xiaomi Huohou otevřete jakoukoliv korkovou lahev s vínem za pouhých 6 sekund!

Proč zrovna elektrický otvírák na víno Xiaomi HuoHou?

Nejpřekvapivější a nejelegantnější způsob otvírání lahví – zejména před očima vašich hostů. Objevte tuto elektrickou vývrtku Xiaomi HuoHou a staňte hvězdou každé domácí párty! Boje o to, kdo otevře lahev první, jsou v nenávratnu. S Xiaomi HuoHou vám takový proces zabere pouhých 6 sekund, a vy si budete moct vychutnávat vynikající víno. Je jen na vás, kterou lahev si vyberete...

Elektrický otvírák na víno od Xiaomi se vyznačuje vynikající kvalitou zpracování, jeho mechanismus z nerezové oceli je odolný stejně tak jako jeho vnější konstrukce, která je vyrobená z vysoce kvalitního plastu, a lahodí tak každému oku.

Základní specifikace:

  • Rozměry: 252 × 45 mm
  • Hmotnost: 768 g
  • Kapacita baterie: 550 mAh
  • Výdrž: otevře až 70 lahví
  • Dobíjení: micro USB kabel
  • Použité materiály: nerezová ocel 304, polykarbonát (PC)
  • Barva: černá
  • LED indikátor
Xiaomi HuoHou Electric Wine Opener

Jaké jsou výhody elektrického otvíráku na víno Xiaomi HuoHou?

Elektrický otvírák na víno Xiaomi Huohou je určený pro všechny milovníky dobrého vína a s tím spojené pohody. Toto zařízení na první pohled nemá nic společného s tradiční vývrtkou. Přesto ji překonává ve všech funkcích.

Zařízení je vyrobeno z kombinace nerezové oceli a kvalitního plastu. Má rozměry 252 × 45 mm a hmotnost 768 g.

Elektrický otvírák na víno Xiaomi Huohou patří do kategorie netradičních vychytávek a jeho úkolem je pomáhat otevírat korkové lahve. Použití je více než snadné! Abyste se dostali k zátce, musíte odstranit ochrannou fólii. I na to výrobce myslel a v balení produktu najdete i praktickou ruční řezačku fólie.

Poté automatickou vývrtku jednoduše nasaďte na hrdlo láhve s korkovou zátkou a jemně zatlačte směrem dolů. Zde výrazně pomáhá i vyšší hmotnost vývrtky. Proces otevírání se aktivuje stisknutím jednoho z tlačítek, kdy elektromotor roztočí integrovanou kovovou vývrtku. Zakousne se do korku a během šesti sekund ji odstraní z hrdla láhve. Aktivací „zpětného chodu“ automatické vývrtky uživatel vyjme korek z vývrtky a zařízení je tak připraveno na další láhev.

Xiaomi HuoHou Electric Wine Opener

Pro koho je elektrický otvírák na víno Xiaomi HuoHou určený?

Pokud přemýšlíte o neobvyklém dárku pro milovníka vín, elektrická vývrtka Xiaomi HuoHou je perfektní variantou!

Čím vás elektrický otvírák na víno Xiaomi HuoHou dostane?

S automatickou elektrickou vývrtkou HuoHou z produktové řady Xiaomi si otevírání vína maximálně usnadníte!

Xiaomi Huohou má navíc futuristický a elegantní vzhled. Na jejím povrchu je lak, který dokonale zvyšuje pevnost hlavního těla, je odolný i proti mastnotě a mechanickému poškození. Tato kompaktní jednotka využívá japonskou technologii, jejíž předností je nízká hlučnost a nízká spotřeba energie i při vysokém točivém momentu.

Elektrický otvírák na víno Xiaomi Huohou obsahuje integrovanou baterii s kapacitou 550 mAh, která se nabíjí přes microUSB konektor. Vývrtka by měla zvládnout na jedno nabití otevřít až 70 lahví!

Xiaomi HuoHou Electric Wine Opener

A co říkají jeho uživatelé?

„Úžasná vychytávka, o které jsem neměl ponětí, že vůbec existuje. Máme rádi víno a s Xiaomi HouHou je to dvojnásobná radost, protože už nemusíme bojovat s rozdroleným korkem v hrdle a lahev už bez problémů otevře i moje žena! Na první pohled to vypadá jako nějaký high-tech mlýnek na pepř a pak jsou všichni překvapení, že se jedná o elektrickou vývrtku.“ Matěj, Praha

Potřebujete poradit?

Všem svým zákazníkům poskytujeme kvalitní zákaznický servis, proto jsme pro vás k dispozici každý pracovní den od 9:30 do 18:00. Sídlíme v Brně, takže se můžete zastavit i osobně, velmi rádi vám poradíme. Těšíme se na vás! Více informací naleznete ZDE.