Péče o sebe nemusí být náročná, stačí pár šikovných produktů

Petra Vajová (17.3.2023)

V dnešní době máme na výběr z široké škály výrobků, díky kterým o sebe pečujeme – ať už se bavíme o kosmetice, doplňcích stravy nebo jiných vychytávkách. Například o vlasy, kůži nebo zuby je potřeba se starat komplexněji. Pouze pastou si zuby nikdy pořádně nevyčistíte. Když se nemáte na čem zvážit a svoji váhu neznáte, nemůžete změnit své stravovací a pohybové zvyklosti – a tak můžeme pokračovat donekonečna. Proto jsme pro vás vybrali pár Xiaomi produktů, s nimiž je možné o své tělo efektivněji pečovat a za které dáme ruku do ohně.

Není fén jako fén! Chraňte svoje vlasy

Leží vám doma v šuplíku starý fén, u kterého každou chvíli čekáte definitivní konec? Říkáte si, že když ještě funguje, tak proč ho nepoužívat? Funkčnost fénu je jedna věc, ale to, jak vaše vlasy dokáže horký vzduch poškodit, je věc druhá. V případě, že si vlasy fénujete několikrát týdně, doporučujeme kvalitní přístroj. Třeba jako Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500, který při fénování díky speciální kondenzační jehle kondenzuje vlhkost ve vzduchu a rozprašuje ji na malé záporně nabité ionty vody. Tím vlasy hydratuje a eliminuje vznik statické elektřiny.

Vlasy můžete fénovat horkým nebo studeným vzduchem, případně kombinací obojího. Ultra vysoká rychlost proudění vzduchu až 20 metrů za sekundu vysuší vaše vlasy rychle, bez vysoké teploty a umožňuje silnému proudění vzduchu dosáhnout až ke kořínkům. Fénování tak bude rychlejší, efektivnější a bez poškození. Oproti fénům, které nevyužívají funkci kondenzace, je tento vysoušeč schopen hydratovat vlas až o cca 26 %, zajistit větší lesk až o 9 % a elasticitu vlasů téměř o 12 %. Zkuste ho, nebudete litovat.

Xiaomi Electric Toothbrush T700: Tento zubní kartáček už nedáte z ruky

Zubní hygiena je velmi důležitá z mnoha důvodů, a to nejen estetických. Přece nechcete své těžce vydělané peníze nechávat u zubaře! Proto doporučujeme používat zubní kartáček Xiaomi Electric Toothbrush T700, který dokonale odstraní nečistoty z vašeho chrupu, čistí zubní plak ze zubů i dásní a také příjemně masíruje dutinu ústní. Měkké štětiny DuPont Nylon jsou dostatečně husté a hlavice kartáčku je ultratenká (pouze 4 mm), což zpříjemňuje manipulaci s kartáčkem v dutině ústní. Hlavice se dají samozřejmě samostatně dokoupit. Na LED displeji sledujete stav baterie, skóre čištění, emotikony nebo upomínky.

Kartáček má v sobě zabudovanou velkokapacitní baterii (1 050 mAh) a vydrží v chodu až 24 dní na jedno nabití. Do plna jej nabijete za 6 hodin, k dispozici je i bezdrátové nabíjení. Můžete si zvolit ze tří čistících režimů a propojíte jej s aplikací Xiaomi Home, kde je možné sledovat vaše pokroky v zubní hygieně, případně se dá v aplikaci kartáček i ovládat. Díky hustotě štětin a vysokofrekvenčním vibracím 39 600×/min se nemusíte obávat, že byste si zuby dokonale nevyčistili.

Pohybem a jídlem ku zdraví. Jak začít?

Víme, že to není tak snadné. Všude se dennodenně objevuje tolik informací o zdravém jídle, hubnutí a skvělém cvičení, které z vás za pár týdnů udělá fitness guru. Důležité je ale ZAČÍT. Ať už si vyberete jakoukoliv cestu, bez začátku k cíli nikdy nedojdete. My jako první doporučujeme pořídit chytrou váh Xiaomi Mi Body Composition Scale 2, která umí s velkou přesností měřit tělesnou hmotnost a podíl tuku a svalů v těle. Podíl tuků a svalů v těle je výborný ukazatel tělesné kondice. Na váze krásně uvidíte, jak se mění jejich poměr v průběhu vašeho snažení. To vás bude dále motivovat.

Díky Mi Body Composition Scale 2 tak máte při startu k dispozici dostatek informací, které si zanalyzujete v přehledné a intuitivní aplikaci Mi Fit. Zde si evidujete změny váhy a BMI – Body Mass Index. Postupem času se tak díváte na reálné výsledky a můžete si svůj program průběžně upravovat. Váha také rozpozná uživatele a při nečinnosti se automaticky vypne. Začněte tedy tělesnou analýzou a uvidíte, že z každého pokroku budete mít bezvadný pocit!

Pro muže jen to nejlepší: Pořiďte si Xiaomi Electric Shaver

Tady se pouštíme na tenký led – ne všechny ženy milují hladce oholené muže, a ne všichni muži snesou na obličeji strniště. Ať už si o holení vousů myslíte cokoliv, my vždy preferujeme upravený obličej za všech okolností. Nejenže tak muž působí lépe, ale se správným holicím strojkem ho taková péče nestojí ani moc času Snadné oholení a hebkou tvář vám zaručí třeba holicí strojek Xiaomi Electric Shaver S700. Velkou výhodou tohoto strojku je absence kabelu do zásuvky – stačí jej nabít pomocí USB-C konektoru a vzít s sebou kamkoliv, třeba na cesty. Dobití trvá cca 2 hodiny.

Strojek disponuje technologií 360° plovoucího holení, která je vhodná pro všechny kontury obličeje. Spolu se 3 řezacími hlavami tedy zaručí důkladné a bezproblémové oholení. Čepele jsou vyrobeny z kvalitní keramiky a lze si nastavit i rychlost holení: vysokou, střední a nízkou rychlost.

Chcete si prohlédnout více takových produktů? Tak mrkněte přímo do kategorie Zdraví a krása.

Zaujal vás tento článek? Daný produkt můžete přímo zakoupit.

Item 1 of 9